پولدارشو چیست؟

پولدارشو مجموعه ای است که با برگزاری قرعه کشی ماهانه می خواهد با کمترین مبلغ ممکن یک یا چند نفر از هموطنانمان را به آرزوهایشان برساند.

با یک حساب سرانگشتی اگر هر فرد بخواهد به مدت ۶۰ سال همراه پولدارشو باشد تمام وجه پرداختی اش ۷۲۰ هزار تومان می شود یعنی سالی ۱۲ هزار تومان ماهی هزار تومان، هزار تومانی که نه امروز نه ۶۰ سال دیگر حتی ۲۰ سال پیش هم ناچیز بود. اما همین مبلغ ناچیز سوار بر دستان میلیون ها ایرانی ناجی تعداد کثیری خواهد شد که با مدیریت و راهنمایی های پیشنهادی پولدارشو تبدیل به کارآفرینان موفقی خواهند گردید. بنابراین ما همگی از ابتدا برنده این حرکت هستیم چرا که شادی هموطن ما شادی ماست.

 

کاش همه ی اعضای پولدارشو یک روز صبح با صدای تلفن از خواب بیدار می شدند و صدای آن سوی خط با خوشحالی می گفت از پولدارشو تماس می گیرم شما برنده ی خوش شانس یک میلیارد تومانی پولدارشو هستید. آرزوی ما در پولدارشو برای همه این است. اما بدون برنده شدن در قرعه کشی هم همه ی شما و ما برنده ایم چرا که می توانیم با کمترین مبلغ ممکن یک یا چند نفر از هموطنانمان را به آرزوهایشان برسانیم.

پولدارشو بخت آزمایی نیست، پولدارشو شرکت هرمی نیست، پولدارشو جهت بهره برداری اقتصادی نیست، پولدارشو حتی خیریه هم نیست، پولدارشو وابسته به هیچ ارگان دولتی و نیمه دولتی نیست. پولدارشو یک ایده است، ایده ای که تنها روی افکار مثبت و قلب های مهربان شما حساب کرده تا حداقل در این روزهای سختی از کمترین توان همدیگر توانگرانی میهن پرست بسازیم.
مالک سایت :سید محمد نجفی زاده